درباره آرتا طب

درباره آرتا طب

آرتا طب متعلق به شرکت ققنوس تیسفون می باشد و این شرکت در زمینه تولید و توزیع محصولات مصرفی پزشکی می باشد . آرتا طب نمایندگی مجاز چندین شرکت در حوزه پزشکی دارا می باشد و تامین کننده محصولات پزشکی به مراکز پزشکی و درمانی در تهران و شهرستان بوده است.

 

فروشگاه آرتا طب متعلق به شرکت ققنوس تیسفون ، فعالیت خود را در ابتدا تنها با تمرکز بر فروش محصولات با کیفیت و اصیل  آغاز کرد. هدف فراهم آوردن محیطی مطمئن و امن جهت تامین انواع ملزومات مصرفی پزشکی می باشد .

در اقدام بعدی،آرتا طب هدف را گسترش تنوع محصولات فروشگاه با حفظ کیفیت ارائه شده قرار داده است .

آرتا طب همواره در تلاش جهت تهیه و توزیع محصولات معتبر تولید کنندگان با رعایت حد کیفیت و قیمت مناسب برای خریداران به صورت تک و خرید عمده میباشد.

پایه های فروشگاه آرتا طب بر مبنای بستری امن  و مناسب برای خرید محصولات مصرفی پزشکی  بنا شده است .

 

از این رو آرتا طب با همکاری شرکت های مختلف و  معتبر ایرانی و خارجی به صورت مستقیم، سعی در پاسخ دادن به نیازهای کلیه بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکی نموده است .

 

هدف حال حاضر فروشگاه آنلاین آرتا طب ، پاسخ به نیاز تمامی محصولات مصرفی و یکبار مصرف است که با تلاش شبانه روز تیم آرتا طب همراه است .

 

بدین ترتیب در حال حاضر بازه گسترده ای از محصولات را برای کلیه خریداران در سراسر ایران عزیزمان  فراهم نموده و تمرکز خود را بر روی تمام زمینه ها قرار داده و چند قدم به روز تر از سایر رقبا برنامه ریزی می کند.

هدف از این برنامه ریزی دقیق و تلاش روزانه، ایجاد یک سایت مرجع در جهت تهیه کلیه محصولات مصرفی است  تا با کمترین دغدغه، از کامل ترین مجموعه با بهترین قیمت ها خرید مایحتاج روزانه مراکز خود را انجام دهد.

 

لازم به ذکر است، فروشگاه آرتا طب  ضمن ارائه خدمات به صورت سفارشات شخصی، اماده همکاری با کلیه بیمارستان ها ، مراکز درمانی و پزشکی و هم چنین کلینیک های بهداشتی و زیبایی میباشد .

سفارشات عمده و تلفنی تماس با : 02174282